4 wyświetleń

Noblebet kod bonusowy promocyjny

Opublikowano 12 października 2020

Noblebet kod promocyjny

Noblebet to stosunkowo młoda firma, która pojawiła się na naszym rynku we wrześniu 2019 roku. Bukmacher postarał się o dystyngowaną oprawę oraz ciekawe promocje, które mają bezpośrednio nawiązywać do szlachectwa oraz oferty z wyższych sfer. Czy równie dobrze prezentuje się Noblebet kod promocyjny? W tym miejscu opiszemy dostępny bonus powitalny, a także powiemy o atrakcjach jakie przygotował dla nowych graczy ten bukmacher. Skupimy się również na ofercie zakładów Noblebet, który niedawno zasilił grono legalnych bukmacherów na polskim rynku.

Najważniejsze informacje na temat Noblebet

Firma Noblebet rozpoczęła swoją działalność bukmacherską we wrześniu 2019 roku. Jest to legalny, polski bukmacher, który funkcjonuje na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Spółka korzysta z licencji nr PS4.6831.28.2017. Na ten moment, bukmacher proponuje zakład online i nie planuje poszerzać swojej działalności o punkty naziemne. Noblebet może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów bukmacherskich, a także całkiem dobrym pakietem powitalnym dla nowych klientów. Sprawdźmy, co dokładnie czeka na graczy, którzy zdecydują się wykorzystać Noblebet kod promocyjny i założyć konto w serwisie.

Co oferuje nam kod promocyjny Noblebet?

Bukmacher zadbał o ciekawy bonus powitalny, który pozwoli graczom udanie rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w tym miejscu. Pakiet powitalny obejmuje trzy bonusy o łącznej wartości 1650 PLN. Są one rozdzielone na dwa mnożniki kursowe do pierwszej i drugiej wpłaty, a także bonus 50 PLN bez ryzyka na sporty wirtualne. Noblebet kod promocyjny nie jest potrzeby, aby otrzymać powyższe prezenty. Wystarczy założyć konto w serwisie Noblebet, a także zaakceptować regulamin oferty powitalnej i wybrać stosowny bonus przy dokonywaniu depozytu.

Bonus powitalny do 1650 złotych

Na pierwszy ogień główna atrakcja, czyli dwa bonusy mnożnikowe o wartości 1600 PLN. Jak to działa? Zarejestruj konto i dokonaj pierwszego depozytu zaznaczając odpowiedni kod promocyjny Noblebet. Otrzymasz bonus 5% do 40 PLN, a także mnożnik kursowy x20. Stwórz kupon AKO z przynajmniej dwoma zdarzeniami i łącznym kursem 3,00. Następnie aktywuj bonus kursowy, dzięki czemu, łączny kurs zostanie pomnożony x20. A zatem, minimalny kurs takiego kuponu to 60,00. Stawiając 40 PLN na taki kupon możesz wygrać nawet 2400 PLN! Identycznie działa bonus do drugiej wpłaty, tyle tylko, że tutaj bonus mnożnikowy wynosi x10. Ponadto, przy trzeciej wpłacie otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN do wykorzystania na Sportach Wirtualnych.

Bonus 300 PLN na sporty wirtualne

Gracze, którzy zarejestrują konto w serwisie Noblebet, przy dokonywaniu pierwszej wpłaty mogą wybrać kod bonusowy dostosowany do swoich potrzeb. Do pierwszej wpłaty możesz otrzymać bonus 100% do 300 PLN do wykorzystania na Sporty Wirtualne. Jeśli zdecydujesz się na ten bonus, nie będziesz mógł skorzystać z oferty promocyjnej z bonusem mnożnikowym o wartości 800 PLN. Będziesz mógł jednak skorzystać z drugiego i trzeciego bonusu wchodzącego w skład pakietu powitalnego, który opisaliśmy powyżej. Tylko od Ciebie zależy, który bonus wykorzystasz na dobry początek w serwisie.

Jak wykorzystać Noblebet kod bonusowy?

Pakiet powitalny mogą otrzymać wszyscy nowi klienci legalnego bukmachera. Noblebet kod promocyjny nie jest potrzebny przy rejestracji, aby odebrać bonus. Załóż konto i przejdź do opcji wpłaty. Przy pierwszym depozycie zaznacz, czy chcesz otrzymać bonus mnożnikowy o wartości 800 PLN, czy też klasyczną premię 100% do 300 PLN do wykorzystania na Sportach Wirtualnych. Niezależnie od tego, na jaki bonus się zdecydujesz, przy drugiej wpłacie możesz otrzymać bonus mnożnikowy 800 PLN, a przy trzeciej wpłacie zakład bez ryzyka 50 PLN na sporty wirtualne.

Oferta zakładów bukmacherskich Noblebet

Oferta zakładów jest podzielona na trzy główne sekcje. Pierwsza z nich to zakłady bukmacherskie, gdzie znajdziemy ofertę przedmeczową na nadchodzące wydarzenia sportowe. Zakłady na żywo pozwalają graczom typować wyniki wydarzeń sportowych w czasie rzeczywistym. Przejrzyste statystki pozwalają rozeznać się w sytuacji i postawić opłacalny zakład na żywo. Mamy także sporty wirtualne, czyli sekcję, w której można typować mecze oraz wyścigi, w których występują komputerowe zespoły i zawodnicy. Ponadto, bukmacher posiada dobrze rozwiniętą ofertę na esport. Na pochwałę zasługują liczne udogodnienia, takie jak np. opcja cashout.

Promocje dla stałych klientów serwisu Noblebet

Bukmacher przygotował szereg atrakcyjnych promocji dla swoich klientów. Przykładowo, aktualnie dostępna jest promocja, która umożliwia stawianie zakładów bez podatku od stawki, wszystkim nowym graczom przez okres 30 dni. Ciekawą opcją jest promocja Zakłady Dotowane, w której najlepsze kupony AKO są nagradzane dodatkową premią. W ten sposób można wygrać od 5 do 20% więcej za zakłady z przynajmniej 3 selekcjami. Nie brakuje także promocji dedykowanych wszystkim stałym klientom. Gracze, którzy wykażą się największym zaangażowaniem i lojalnością, mogą otrzymać zaproszenie do zamkniętej sekcji Gentelman’s Club, w której dostępne są promocje dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta VIP.

Rejestracja i weryfikacja w serwisie Noblebet

Rejestracja nowego konta w serwisie Noblebet zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy podać najważniejsze dane osobowe oraz dane do konta. Przy rejestracji niewymagany jest kod promocyjny. Możliwa jest szybka rejestracja i korzystanie z konta tymczasowego. Warto jednak od razu przejść proces weryfikacji, aby odblokować wszystkie funkcje bukmachera. Aby aktywować pełne konto, należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego. Konto zostanie aktywowane zwykle w przeciągu kilku godzin. W razie jakichkolwiek problemów można liczyć na szybką pomoc ze strony działu obsługi klienta.

Metody płatności obsługiwane przez bukmachera Noblebet

Bukmacher obsługuje najważniejsze metody płatności typowe dla współczesnych bukmacherów. Depozyt możemy zrealizować za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych obsługiwanych przez platformy Tpay, Dotpay, Przelewy24 oraz portfel wirtualny Paymenticon. Ponadto, gracze mogą skorzystać z przedpłaconej karty Paysafecard oraz kart debetowych lub kredytowych Visa / Mastercard. Serwis obsługuje również płatności mobilne BLIK. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 PLN. Noblebet posiada duże udogodnienie, jakim są szybkie wypłaty z konta do wybranych banków. Wówczas, środki można otrzymać w ciągu 10 minut od momentu zlecenia wypłaty. Pamiętaj, że w momencie wpłaty możesz wykorzystać Noblebet kod promocyjny na wybrane bonusy.

Noblebet aplikacja mobilna

Gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji mobilnej na urządzenia iOS oraz Android. Co szczególnie ważne, także tutaj czeka na graczy atrakcyjny bonus oferowany przez aktualny kod bonusowy Noblebet. Pobierz aplikację na swoje konto, a następnie postaw zakład o wartości min. 20 PLN i kursie minimalnym 2,00. Niezależnie od wyniku tego kuponu, otrzymasz w prezencie darmowy zakład o wartości 20 PLN. Aplikację mobilną Noblebet można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera, wchodząc przez przeglądarkę mobilną. Apka jest dostosowana do smartfonów oraz tabletów z oprogramowaniem iOS lub Android.

Opinie klientów na temat bukmachera Noblebet

Na temat zakładów bukmacherskich Noblebet przeważają pozytywne opinie. Zdaniem większości graczy, jest to serwis, który posiada szeroką ofertę oraz wszystkie udogodnienia, których mamy prawo oczekiwać od nowoczesnych bukmacherów. Bonus powitalny prezentuje się bardzo dobrze. Dużym zainteresowaniem cieszą się oczywiście bonusy z mnożnikiem kursowym, za pomocą których można powalczyć o potężny zastrzyk środków na start. Możemy również pochwalić profesjonalne podejście bukmachera do klientów, a także całą otoczkę nawiązującą do bukmachera z wyższych sfer. Prawdziwe atrakcje czekają na najbardziej lojalnych graczy w zamkniętej strefie Gentelman’s Club.

Czy warto obstawiać zakłady w serwisie Noblebet?

Noblebet to bardzo dobry serwis bukmacherski, który w krótkim czasie zdołał zbudować dużą popularność na polskim rynku. Wielu klientów interesuje oczywiście Noblebet kod promocyjny, który można wykorzystać, aby otrzymać atrakcyjny bonus powitalny. W tym serwisie można zgarnąć bonus powitalny o wartości 1650 PLN przy trzech pierwszych wpłatach. Dostępna jest także premia 300 PLN na sporty wirtualne oraz 20 PLN w aplikacji mobilnej. Bukmacher może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów bukmacherskich, dzięki czemu, nawet najbardziej wymagający typerzy znajdą w tej ofercie coś dla siebie.

Noblebet kod promocyjny FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Noblebet to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, Noblebet to legalny bukmacher, który działa na podstawie licencji nr PS4.6831.28.2017 wydanej przez Ministerstwo Finansów w 2018 roku. Gracze z naszego kraju mogą zatem w pełni swobodnie obstawiać zakłady sportowe u tego bukmachera.

Jaki bonus powitalny oferuje nam Noblebet?

Na graczy czeka atrakcyjny bonus powitalny do 1650 PLN rozdzielony na trzy transze: dwa bonusy po 800 PLN, a także zakład bez ryzyka na sporty wirtualne o wartości 50 PLN. Ponadto, gracze w ramach pierwszego bonusu mogą zgarnąć premię 300 PLN na sporty wirtualne.

Jak wykorzystać kod promocyjny w Noblebet?

Bonus powitalny jest dostępny dla wszystkich nowych klientów, którzy zarejestrują konto w serwisie bukmacherskim Noblebet. Nie musisz podawać kodu promocyjnego podczas rejestracji, aby odebrać atrakcyjny pakiet powitalny.

Jakie metody płatności obsługuje serwis Noblebet?

Serwis bukmacherski Noblebet obsługuje szybkie przelewy bankowe obsługiwane przez Tpay, Dotpay, Przelewy24, a także Paymenticon. Dostępne są również płatności kartą debetową i kredytową VISA lub Mastercard oraz płatności mobilne BLIK.

Czy Noblebet posiada aplikację mobilną?

Tak, zakłady sportowe w serwisie bukmacherskim Noblebet można obstawiać również za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia iOS oraz Android.

Zwiń