5 wyświetleń

Lvbet kod bonusowy promocyjny

Opublikowano 12 października 2020

LV BET kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie LV BET są kojarzone przede wszystkim z ciekawymi promocjami, które pozwalają graczom powalczyć o znacznie większe wygrane na kuponie. Na powitania możemy zgarnąć dwa bonusy mnożnikowe o łącznej wartości 3,000 PLN, jednak łączna kwota środków na start może być znacznie większa. W tym miejscu zaprezentujemy aktualny LV BET kod promocyjny, omówimy poszczególne elementy pakietu powitalnego, a także sprawdzimy pełną ofertę zakładów bukmacherskich dostępnych w legalnym serwisie LV BET.

Najważniejsze informacje na temat bukmachera LV BET

LV BET to bardzo rozpoznawalna marka bukmacherka, która funkcjonuje na polskim rynku od 2016 roku. W maju 2016 roku spółka otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów bukmacherskich online, a także w punktach naziemnych. Numer przyznanej licencji to: PS4.6831.9.2016.EQK. Marka w krótkim czasie zyskała dużą popularność, a bukmacher został nominowany do nagrody Wschodzącej Gwiazdy na rynku zakładów bukmacherskich w międzynarodowym plebiscycie. Warto sprawdzić aktualny LV BET kod bonusowy, który oferuje graczom cztery różne prezenty na udany start obstawiania.

Co oferuje nowym graczom LV BET kod promocyjny?

Firma bukmacherska LV BET może się pochwalić jednym z najbardziej atrakcyjnych bonusów powitalnych dostępnych na polskim rynku. Na naszej stronie możesz znaleźć LV BET kod promocyjny do wykorzystania podczas rejestracji w serwisie. W ten sposób otworzysz sobie drogę do ekskluzywnej oferty złożonej z czterech prezentów: premii do 2000 PLN przy pierwszym depozycie, premii do 1000 PLN przy drugim depozycie, zakładu bez ryzyka 333 PLN przy trzeciej wpłacie, a także bonusu bez depozytu o wartości 20 PLN. Poniżej omawiamy poszczególne prezenty i tłumaczymy, w jaki sposób można je wykorzystać.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Ta promocja jest dostępna wyłącznie dla graczy, którzy zrealizują LV BET kod promocyjny przy rejestracji w serwisie. Dzięki temu, gracz może otrzymać premię 1 PLN oraz bonus mnożnikowy x20. Po założeniu konta wystarczy napisać e-mail na adres promocyjny bukmachera i poprosić o przyznanie bonusu. Stwórz kupon AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem łącznym 2,50. Postaw otrzymaną złotówkę i aktywuj kurs x20. W ten sposób grasz o min. 50 PLN, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć kupon z wyższym kursem całkowitym.

Bonus do 3000 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach

Główną atrakcją dla osób, które wykorzystają kod bonusowy LV BET są premie powitalne do 3000 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach w serwisie. Działają one na tej samej zasadzie, co wyżej opisany bonus bez depozytu. Przy pierwszej wpłacie gracz otrzymuje do 20 PLN premii oraz bonus kursowy x100. Przy drugiej, ponownie możemy otrzymać 20 PLN oraz mnożnik kursu x50. Stawiamy zakład AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami o kursie łącznym min. 2,50. Stawiamy na ten kupon otrzymaną premię oraz aktywujemy bonus kursowy, co sprawi, że przy pierwszej wpłacie zagramy min. o 5,000 PLN, a przy drugiej o 2,500 PLN. Warto zatem bardzo starannie zbudować kupon, który będzie miał jak największe szanse na wykorzystanie imponującej premii kursowej.

Zakład bez ryzyka o wartości 3333 PLN

Trzeci prezent dostępny w ofercie LV BET to zakład bez ryzyka. Tutaj zasady są bardzo proste. Przy realizowaniu trzeciej wpłaty, zaznacz bonus: „Zakład be ryzyka 333 PLN”. Pierwszy kupon, który postawisz po zrealizowaniu wpłaty, będzie zakładem bez ryzyka. Możesz postawić maksymalnie 333,30 PLN. Jeśli przegrasz, środki zostaną zwrócone na Twoje konto bonusowe. To świetne dopełnienie bardzo atrakcyjnej oferty powitalnej w serwisie bukmacherskim LV BET.

Jak wykorzystać kod bonusowy LV BET?

W naszym serwisie znajdź i skopiuj aktywny LV Bet kod promocyjny, a następnie przejdź do formularza rejestracyjnego w serwisie. Wypełnij wszystkie potrzebne informacje, oraz wklej we właściwe miejsce posiadany przez siebie kod bonusowy. Za samą rejestrację otrzymasz bonus bez depozytu 20 PLN (trzeba w tym celu wysłać maila na adres promocyjny LV BET). Przy pierwszej wpłacie otrzymasz bonus mnożnikowy do wartości 2000 PLN. Przy drugim depozycie czeka premia do 1000 PLN. Na koniec, zakład bez ryzyka 333 PLN przyznawany przy trzeciej wpłacie.

Oferta zakładów bukmacherskich w LV BET

Głównym obszarem oferty LV BET są przedmeczowe zakłady bukmacherskie dostępne w kilkudziesięciu dyscyplinach, dzięki czemu, wybór jest bardzo bogaty. Mamy także zakłady na żywo, w których typujemy wydarzenie sportowe w czasie rzeczywistym. Zaletą są przejrzyste statystyki oraz match tracker, który informuje o przebiegu spotkania. W sekcji Sporty Wirtualne można typować wyniki meczów oraz wyścigów sterowanych przez algorytm komputerowy. Na koniec, bardzo rozbudowana sekcja zakładów bukmacherskich na Esport. Nawet najbardziej wymagający typerzy znajdą w ofercie bukmachera LV BET oczekiwane wydarzenia.

Promocje bukmacherskie dla stałych klientów

Bukmacher może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą promocyjną dla aktywnych klientów. Dobrym przykładem jest program lojalnościowy, w którym gracze zbierają punkty, a następnie mogą je wymienić na środki pieniężne na dalszą grę. Mamy również Bezpieczny Kupon, w którym jedno przegrane zdarzenie na kuponie AKO nie przekreśla naszych szans na wygraną. Z kolei Multikozak pozwala zgarnąć premie do wygranych kuponów AKO z dużą liczbą zdarzeń. Nie brakuje także wielu promocji na Sporty wirtualne oraz zakłady na esport. W LV BET znajdziemy także okresowe akcje promocyjne związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi.

Rejestracja i weryfikacja w serwisie LV BET

Rejestracja nowego konta w serwisie LV BET zajmuje kilka minut. Dostępna jest opcja szybkiej rejestracji bez konieczności weryfikacji konta. Konto tymczasowe posiada jednak pewne ograniczenia, a co za tym idzie, warto od razu zająć się weryfikacją i założeniem pełnego konta. W tym celu należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Bukmacher zweryfikuje tożsamość gracza i odblokuje możliwości pełnego konta. Zazwyczaj, proces weryfikacji trwa do kilku godzin. Pamiętaj o tym, aby w formularzu rejestracyjnym wykorzystać posiadany LV BET kod promocyjny. Jest to warunek, który trzeba spełnić, aby otrzymać ekskluzywny bonus powitalny.

Metody płatności obsługiwane przez LV BET

Serwis bukmacherski oddaje do dyspozycji gracza wszystkie, nowoczesne metody płatności, na których zależy graczom. Mamy zatem ekspresowe przelewy obsługiwane przez: Przelewy24, Dotpay oraz Tpay. Gracze mogą również zasilić konto z portfela elektronicznego Paymenticon. Serwis obsługuje karty płatnicze VISA lub Mastercard, a także karty przedpłacone Paysafecard. Ostatnią obsługiwaną metodą są przelewy mobilne BLIK. Minimalna kwota depozytu wynosi od 10 do 40 PLN w zależności od wybranej metody. Bukmacher LV BET realizuje również szybkie wypłaty na konto bankowe lub portfel Paymenticon. Minimalna kwota wypłaty wynosi 20 PLN.

LV BET aplikacja mobilna

Klienci bukmachera LV BET mogą obstawiać zakłady bukmacherskie za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia iOS lub Android. Apkę można ściągnąć bezpośrednio z serwisu internetowego LV BET, wchodząc z poziomu przeglądarki mobilnej. Co szczególne ważne, użytkownicy korzystający z aplikacji mobilnej mogą liczyć na ciekawe promocje oraz bonusy. Apka odznacza się nowoczesnym wyglądem, a zarazem jest bardzo prosta w obsłudze. Zdaniem wielu graczy, LV BET może pochwalić się jedną z najlepszych aplikacji bukmacherskich na polskim rynku.

Opinie graczy na temat bukmachera LV BET

Bukmacher jest bardzo pozytywnie oceniany przez polskich graczy. Na uwagę zasługuje świetny kod promocyjny, który w sumie pozwala zgarnąć nawet 3353 PLN na udany początek przygody z typowaniem wydarzeń sportowych. Mamy także ciekawe promocje dedykowane wszystkim stałym klientom oraz program lojalnościowy, który nagradza osoby stale korzystające z usług LV BET. Na plus ocenimy także nowoczesny wygląd serwisu, liczne udogodnienia oraz profesjonalne podejście obsługi klienta. Nie dziwi fakt, że w kontekście LV BET dominują pozytywne oceny.

Czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie w LV BET?

LV BET w bardzo krótkim czasie zdołał zbudować dużą rozpoznawalność na polskim rynku bukmacherskim. Marka jest bardzo doceniana przez graczy zwłaszcza za atrakcyjny kod promocyjny LV BET, a także promocje przygotowane dla aktywnych klientów. Bukmacher może się również pochwalić bardzo rozbudowaną ofertą zakładów bukmacherskich oraz udogodnieniami, które znacznie ułatwiają typowanie wyników wydarzeń sportowych. Jeśli szukasz legalnego bukmachera z ofertą na bardzo wysokim poziomie, LV BET to dobry wybór dla Ciebie.

LV BET kod promocyjny FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy LV BET to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, LV BET to legalna firma bukmacherka, która działa na polskim rynku na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów w maju 2016 roku. Licencja o numerze PS4.6831.9.2016.EQK zezwala przyjmowanie zakładów bukmacherskich przez Internet oraz w punktach naziemnych.

Jaki bonus powitalny oferuje bukmacher LV BET?

Nowi gracze mogą otrzymać premię powitalną do 3000 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach. Jest ona wypłacana w formie bonusu kursowego. Przy trzeciej wpłacie gracze mogą zgarnąć zakład bez ryzyka 333 PLN. Za samą rejestrację otrzymuje się bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.

Jak wykorzystać kod bonusowy LV BET?

Na naszej stronie znajdziesz kod promocyjny LV BET oraz link prowadzący do formularza rejestracyjn4ego w serwisie bukmachera. Wypełnij wszystkie informacje i wklej posiadany kod bonusowy, aby aktywować ekskluzywny bonus powitalny.

Jakie metody płatności obsługuje LV BET?

Bukmacher LV BET obsługuje najważniejsze formy płatności, takie jak: szybkie przelewy bankowe, karty płatnicze VISA lub Mastercard, kartę przedpłaconą Paysafecard, a także wpłaty mobilne BLIK. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 PLN.

Czy LV BET posiada aplikację mobilną?

Tak, zakłady bukmacherskie w LV BET można obstawiać również za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia iOS lub Android.

Zwiń