3 wyświetleń

Kod bonusowy promocji eWinner

Opublikowano 12 października 2020

eWinner kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie eWinner to młoda marka, która funkcjonuje na polskim rynku od września 2019 roku. Bukmacher zdołał w krótkim czasie zbudować sporą popularność i przyciągnąć duże zainteresowanie ze strony klientów. Spore zainteresowanie budzi aktualny eWinner kod promocyjny, który pozwala zgarnąć zakład bez ryzyka, a także premie depozytową. W tym miejscu sprawdzimy bieżący pakiet powitalny dla nowych graczy, ocenimy pełną ofertę zakładów bukmacherskich oraz poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy warto obstawiać zakłady w tym miejscu.

Najważniejsze informacje o eWinner

eWinner zakłady bukmacherskie to spółka, która oferuje zakłady online od września 2019 roku. Jest to legalny, polski bukmacher, który działa na podstawie licencji nr PS4.6831.29.2017 wydanej przez Ministerstwo Finansów. Marka eWinner jest doskonale znana wszystkim miłośnikom żużla. Mało który bukmacher może pochwalić się tak rozbudowaną ofertą zakładów na speedway, a także liczne promocje które zwiększają przyjemność z typowania. W sezonie 2020 eWinner był oficjalnym bukmacherem polskiej Ekstraligi żużlowej oraz I ligi. Jest również tytularnym sponsorem drużyny żużlowej eWinner Apator Toruń. Duża popularność tego bukmachera jest także spowodowana bardzo atrakcyjnym pakietem powitalnym dla nowych graczy.

Co oferuje graczom eWinner kod promocyjny?

Zacznijmy od oferty powitalnej, która wzbudza największe zainteresowanie po stronie nowych klientów bukmachera. Na dzień dzisiejszy, eWinner proponuje nam dwa prezenty powitalne: zakład bez ryzyka do 150 PLN, a także premię 50% do 500 PLN przy drugiej wpłacie. To co szczególnie istotne, to brak warunku obrotu w przypadku zakładu bez ryzyka. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu klientów zdecydowało się założyć konto u tego bukmachera. Poniżej opisujemy szczegóły poszczególnych prezentów, a także sprawdzamy aktualny eWinner kod promocyjny.

Zakład bez ryzyka 150 PLN

Główną atrakcją dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka, który można obstawić po zrealizowaniu pierwszej wpłaty w serwisie. Kod bonusowy eWinner nie jest potrzebny, aby otrzymać dostęp do tej oferty powitalnej. Załóż konto, zrealizuj pierwszy depozyt, a następnie postaw dowolny zakład, który spełnia warunki oferty promocyjnej. Aby otrzymać maksymalny zwrot w przypadku porażki, postaw na kuponie min. 170 PLN (kwestia 12-procentowego podatku od stawki). W razie przegranej, pieniądze wracają na Twoje konto. Co szczególnie istotne, niezależnie od wyniku, promocja ta nie jest objęta warunkiem obrotu. Zwrot lub wygrane środki można od razu wypłacić z konta.

Bonus powitalny 50% do 500 PLN

Drugą częścią pakietu powitalnego jest premia depozytowa 50% do 500 PLN. Wystarczy przejść do sekcji płatności, a także zaznaczyć chęć skorzystania z tego bonusu. W praktyce, aby otrzymać premię, najpierw należy sześciokrotnie obrócić jego wartością na koncie depozytowym. Do obrotu zaliczają się kupony z kursem min. 2,50. Gdy uda Ci się wykonać zadanie, otrzymasz bonus w wysokości 50% drugiej wpłaty. Jeśli chcesz zagrać o maksymalną stawkę, wpłać na swoje konto 1,000 PLN, a następnie obróć tę kwotę sześć razy. Wówczas otrzymasz premię w wysokości 500 PLN.

Jak zrealizować kod bonusowy eWinner?

Nowi klienci w serwisie bukmacherskim eWinner nie potrzebują kodu promocyjnego, aby skorzystać z aktualnej oferty powitalnej. Wystarczy zarejestrować konto, pomyślnie przejść weryfikację, a następnie dokonać pierwszej wpłaty w serwisie. Po zaksięgowaniu kwoty, gracz otrzyma możliwość postawienia zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Przy drugiej wpłacie można dodatkowo otrzymać premię do 500 PLN. W tym celu, w momencie wpłaty należy zaznaczyć chęć skorzystania z tej promocji. W ustawieniach swojego konta gracze mogą również anulować bonus, jeśli stwierdzą, że nie chcą obracać kwotą potrzebną do zgarnięcia tej premii. Gracze mogą jednak przy rejestracji wykorzystać posiadany kod promocyjny, aby otrzymać niewielką premię do głównej oferty powitalnej.

Zakłady bukmacherskie eWinner

W sekcji zakładów bukmacherskich znajdziemy ofertę przedmeczową na wydarzenia sportowe spośród kilkudziesięciu dyscyplin. Dużym zainteresowaniem cieszy się oferta eWinner na żużel. Mamy także Zakłady na żywo, dzięki czemu, możemy typować wyniki wydarzeń sportowych w czasie rzeczywistym. Bukmacher eWinner posiada także Sporty Wirtualne, w których gracz może obstawiać zmagania sterowane algorytmem komputerowym. Bardzo dobrze prezentuje się również bogata oferta zakładów bukmacherskich na esport. Bukmacher eWinner posiada szereg udogodnień, które ułatwiają obstawianie zakładów bukmacherskich: funkcję cashout, wyszukiwarkę kursów, a także liczne działy ze statystykami i wynikami ostatnich spotkań.

Rejestracja i weryfikacja w serwisie eWinner

W serwisie bukmacherskim eWinner możemy skorzystać z opcji szybkiej rejestracji, aby odebrać zakład bez ryzyka i postawić pierwszy kupon. Dopiero później możemy przejść proces weryfikacji, który polega na załączeniu skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. W formularzu rejestracyjnym znajdziesz miejsce na eWinner kod promocyjny. Jeśli go wykorzystasz w tym miejscu, możesz zapewnić sobie większy bonus na start. Podczas rejestracji trzeba również zaznaczyć chęć skorzystania z oferty powitalnej, jaką jest zakład bez ryzyka 150 PLN.

eWinner metody płatności dostępne u bukmachera

Bukmacher obsługuje wszystkie, nowoczesne formy płatności, których oczekujemy po współczesnym serwisie bukmacherskim. Zacznijmy od ekspresowych przelewów bankowych, obsługiwanych przez platformę Przelewy24. Gracz może również zrealizować płatność za pośrednictwem usługi Pay-By-Link. W gronie obsługiwanych metod płatności są karty płatnicze Visa oraz Mastercard, a także płatności mobilne Blik. Minimalna kwota depozytu to 1 PLN. Ogromną zaletą bukmachera są błyskawiczne wypłaty na konto bankowe. Gracz w ciągu kilkunastu minut od złożenia dyspozycji może cieszyć się pieniędzmi na wskazanym rachunku bankowym.

Aplikacja mobilna eWinner

Zakłady sportowe w Ewinner możemy obstawiać również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Można ją pobrać bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera, wchodząc na stronę z poziomu przeglądarki mobilnej. Apka eWinner mobile jest dostępna na smartfony oraz tablety z oprogramowaniem iOS lub Android. Aplikacja jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze. Co więcej, znajdziemy tam atrakcyjne promocje stworzone specjalnie z myślą o użytkownikach aplikacji. Dzięki temu, na lepszych warunkach możesz obstawiać zakłady w dowolnym miejscu i czasie.

Opinie graczy na temat bukmachera eWinner

Na temat zakładów bukmacherskich eWinner dominują bardzo pozytywne opinie. Zdaniem większości klientów, jest to rzetelny serwis, który może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów przedmeczowych oraz bogatym wyborem zakładów na żywo. W samych superlatywach opisywany jest aktualny eWinner kod bonusowy, który pozwala zgarnąć zakład bez ryzyka do 150 PLN, a także premię 50% do 500 PLN przy drugiej wpłacie w serwisie. Na plus możemy ocenić także promocje dedykowane wszystkim aktywnym klientom w serwisie bukmacherskim eWinner. Na pochwały ze strony użytkowników zapracowała także nowoczesna aplikacja mobilna.

Czy warto obstawiać zakłady sportowe w eWinner?

Bukmacher eWinner bardzo umiejętnie odnalazł się na polskim rynku bukmacherskim i szybko zdołał przekonać do siebie wielu klientów, którzy przez lata byli przywiązani do innych serwisów. Na taki stan rzeczy wpływa atrakcyjny eWinner kod bonusowy, który pozwala graczom zgarnąć zakład bez ryzyka 150 PLN, nie objęty warunkiem obrotu. Ponadto, podczas drugiej wpłaty możemy zyskać premię 50% do 500 PLN. Zakłady bukmacherskie eWinner mogą pochwalić się bardzo jakościową ofertą zakładów sportowych. Szczególnie miłośnicy żużla cenią sobie sekcję zakładów dostępnych u tego bukmachera.

eWinner kod promocyjny FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy eWinner to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, eWinner zakłady bukmacherskie to legalna spółka, która funkcjonuje na rynku zgodnie z licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów w 2018 roku. Licencja nr PS4.6831.29.2017 zezwala na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet.

Jaki bonus powitalny jest dostępny w eWinner?

Aktualny kod promocyjny eWinner pozwala nowym użytkownikom postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 150 PLN, a także zgarnąć premię 50% do 500 PLN przy drugiej wpłacie.

Jak zrealizować kod promocyjny eWinner?

Pakiet powitalny jest dostępny dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się zarejestrować konto w serwisie bukmacherskim. Ewinner kod promocyjny można jednak wykorzystać w formularzu rejestracyjnym w celu otrzymania nieco większego bonusu powitalnego na start.

Jakie metody płatności obsługuje eWinner?

Bukmacher eWinner obsługuje szybkie przelewy bankowe, płatności Pay-By-Link, płatności kartą Visa lub Mastercard, a także płatności mobilne Blik. Minimalna kwota depozytu to 1 PLN.

Czy eWinner posiada aplikację mobilną?

Tak, zakłady sportowe w legalnym serwisie eWinner można obstawiać również za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia iOS oraz Android.

 

Zwiń