11 wyświetleń

Kod Bonusowy Bet 365

Opublikowano 7 października 2020

Bet365 kod promocyjny

Bet365 to marka, której nie trzeba przedstawiać starszym fanom zakładów bukmacherskich. To jeden z największych operatorów hazardowych działających na europejskim rynku. Szacuje się, że w serwisie zarejestrowało się już ponad 9 mln użytkowników z ponad 200 krajów. Postanowiliśmy sprawdzić, jaka jest sytuacja prawna tego bukmachera w naszym kraju, a także jaki jest aktualny Bet365 kod promocyjny. Sprawdzimy również, jak prezentuje się pełna oferta zakładów bukmacherskich dostępnych u renomowanego operatora Bet365.

Najważniejsze informacje na temat Bet365

Bet365 to brytyjska marka, która funkcjonuje na rynku już od 2000 roku. Warto podkreślić, że jest to jeden z pierwszych bukmacherów oferujących klientom z Europy zakłady online. Serwis posiada również bardzo rozbudowaną sekcję kasyna internetowego, ale w tym miejscu skupimy się na zakładach sportowych, z których słynie marka Bet365. Bukmacher posiada ponad 9 mln klientów w 200 krajach na całym świecie. Niestety, ze względu na ustawę hazardową obowiązująca w Polsce, ten bukmacher nie jest dostępne dla polskich użytkowników. Aktualnie, bukmacher nie przyjmuje klientów z Polski i niestety nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała ulec zmianie.

Czy Bet365 to legalny bukmacher?

Zakłady bukmacherskie Bet365 to bardzo rozpoznawalna marka z ponad 20-letnim stażem w branży hazardowej. Bukmacher jest legalny w ponad 200 krajach na całym świecie, ale niestety, Polska nie wchodzi do tego grona. Od 2009 roku w naszym kraju mogą działać jedynie licencjonowani bukmacherzy z siedzibą firmy w Polsce. Na przestrzeni lat pojawiało się wiele informacji o tym, że Bet365 ubiega się o polską licencję, ale wiele wskazuje na to, że są to po prostu niesprawdzone pogłoski. Na ten moment, bukmacher nie jest legalny w naszym kraju. W serwisie Bet365 mogą się rejestrować użytkownicy znajdujący się po za terytorium Polski.

Kto może wykorzystać kod bonusowy Bet365?

Dostępny na chwilę obecną kod promocyjny Bet365 jest zarezerwowany wyłącznie dla użytkowników z ponad 200 krajów, w których Bet365 jest legalnym operatorem bukmacherskim. W związku z tym, użytkownicy z Polski nie mogą niestety wykorzystać kodu bonusowego i odebrać pakietu powitalnego dostępnego w Bet365. Zamiast tego, gracze mogą jednak wybrać jednego z polskich bukmacherów posiadających licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Szczególnie, że na polskim rynku nie brakuje naprawdę dobrych i godnych polecenia bukmacherów.

Jakie korzyści oferuje aktualny kod promocyjny Bet365?

Oferta powitalna dostępna w Bet365 nie robi na graczach większego wrażenia. Warto jednak zwrócić uwagę, że operator posiada już ponad 9 mln użytkowników, a jego renoma jest powszechnie znana. W związku z tym, bukmacher nie musi się wysilać w kwestii atrakcyjnego bonusu powitalnego. Na chwilę obecną, nowi klienci w serwisie Bet365 mogą otrzymać premię 100% do £100 przy pierwszej wpłacie. Serwis nie posiada natomiast oferty z bonusem bez depozytu lub zakładem bez ryzyka. Jak już powiedzieliśmy, jest to jednak ekskluzywny serwis, który może sobie na to pozwolić.

Jak zrealizować Bet365 kod promocyjny?

Aby otrzymać aktualny bonus powitalny dostępny w serwisie Bet365, gracze nie potrzebują kodu promocyjnego. Wystarczy założyć i zweryfikować konto, a następnie dokonać pierwszej wpłaty, która w ramach promocji powitalnej zostanie podwojona. Nowi klienci mogą zgarnąć bonus o wartości maksymalnie £100. Jeśli ta kwota Cię nie satysfakcjonuje, na naszej stronie znajdziesz kody promocyjne do wielu legalnych bukmacherów, którzy mogą pochwalić się znacznie lepszym pakietem powitalnym.

Zakłady bukmacherskie online w Bet365

Nie ulega wątpliwości, że Bet365 to jeden z najlepszych operatorów bukmacherskich na rynku europejskim. To uznana marka z ponad 20-letnim stażem i naprawdę możemy żałować, że ten serwis nie jest legalny w naszym kraju, nawet pomimo przeciętnej oferty powitalnej. Bet365 posiada olbrzymią ofertę zakładów przedmeczowych z kilkudziesięcioma dyscyplinami sportowymi. Dostępne są również coraz popularniejsze zakłady na esport. Warto napomknąć, że Bet365 posiada również własne kasyno internetowe, jednak użytkownicy z Europy kojarzą markę głównie z zakładami. Klienci Bet365 mogą obstawiać zakłady na żywo i oglądać w serwisie najważniejsze wydarzenia sportowe.

Promocje bukmacherskie dostępne w Bet365

Aktywni klienci bukmachera Bet365 mogą liczyć na szereg atrakcyjnych promocji do wykorzystania. Dostępne są liczne oferty cashback, dodatkowe premie do wygranych, a także wyższe kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe. Bet365 posiada również program lojalnościowy, który nagradza najbardziej aktywnych klientów w serwisie. Regularnie organizowane są również wydarzenia specjalne, w których mogą wykazać się najbardziej aktywni typerzy, którzy rywalizują o fotel lidera w rankingach, a w zamian mogą liczyć na atrakcyjne bonusy pieniężne oraz zakłady bez ryzyka.

Metody płatności obsługiwane przez Bet365

Bukmacher Bet365 obsługuje szereg metod płatności, które pozwalają na ekspresowe wykonanie depozytu oraz odebranie bonusu na start. Klienci mogą skorzystać z ekspresowych przelewów bankowych, kart płatniczych VISA lub Mastercard, a także dokonać przelewu z poziomu portfela elektronicznego. Transakcje realizowane w obrębie serwisu Bet365 są bezpłatne i nie wiążą się z koniecznością płacenia prowizji. Dużą zaletą serwisu bukmacherskiego Bet365 są także ekspresowe wypłaty, które pozwalają dużo szybciej cieszyć się z wygranych środków.

Czy rejestracja w Bet365 w Polsce jest możliwa?

Niestety nie, bukmacher Bet365 od kilku lat definitywnie zamknął się na polski rynek i nie pozwala klientom z naszego kraju odwiedzić jego serwisu. I tak byłoby to niemożliwe ze względu na funkcjonujący Rejestr Stron Blokowanych. W serwisie Bet365 mogą zarejestrować się wyłącznie osoby znajdujące się w ponad 200 krajach, w których bukmacher ten jest legalny. Jeśli znajdujesz się np. w Wielkiej Brytanii, możesz swobodnie zrealizować Bet365 kod promocyjny i sprawdzić, jaką ofertą zakładów może pochwalić się ten ekskluzywny bukmacher.

Bet365 aplikacja mobilna

Klienci mogą obstawiać zakłady bukmacherskie także za pośrednictwem aplikacji mobilnej Bet365, która jest dostępna na urządzenia iOS oraz Android. Można ją pobrać bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera, a także w App Store w przypadku smartfonów oraz tabletów z oprogramowaniem iOS. Aplikacja jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze. Posiada także szereg funkcji i udogodnień, które ułatwiają obstawianie zakładów bukmacherskich. Kolejnym plusem są ciekawe promocje dostępne z poziomu aplikacji Bet365 mobile.

Opinie graczy na temat bukmachera Bet365

Marka Bet365 przez wiele lat była dostępna na polskim rynku bukmacherskim i cieszyła się bardzo pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Bukmacher zawiesił działalność w naszym kraju po 2009 roku, kiedy w życie weszła ustawa hazardowa. Definitywny koniec nastąpił wraz z nowelizacją ustawy z 2017 roku, kiedy przepisy zostały ujednolicone i skonkretyzowane. Na rynkach zagranicznych, Bet365 to bardzo ceniony i wysoko oceniany bukmacher, który często jest wymieniany w gronie najlepszych zakładów bukmacherskich na europejskim rynku. O tym, jak dużą popularnością cieszy się ta marka, najlepiej świadczy fakt ponad 9 mln zarejestrowanych użytkowników.

Czy warto obstawiać zakłady sportowe w Bet365?

Jeśli aktualnie znajdujesz się po za terytorium Polski, masz możliwość stworzenia konta w serwisie bukmacherskim Bet365. Czy jest to dobra opcja? Jeśli szukasz sprawdzonego i zaufanego bukmachera z doskonałą ofertą zakładów sportowych, jak najbardziej. Jeśli zależy Ci na atrakcyjnych bonusach powitalnych, poszukaj innych kodów bonusowych. W Bet365 nowi gracze mogą otrzymać premię powitalną 100% do £100. Bukmacher nie obsługuje już polskiej waluty i niestety nic nie wskazuje na to, aby w najbliższej przyszłości miał dołączyć do grona legalnych bukmacherów w Polsce.

Bet365 kod promocyjny – najczęściej zadawane pytania

Czy Bet365 to legalny bukmacher w Polsce?

Nie, zakłady bukmacherskie Bet365 to brytyjska spółka, która funkcjonuje w ponad 200 krajach na całym świecie, ale niestety nie posiada licencji w Polsce. W związku z tym, gracze z naszego kraju nie mogą rejestrować się w serwisie Bet365.

Jak wykorzystać Bet365 kod promocyjny?

Na chwilę obecną, kod promocyjny Bet365 nie jest potrzebny, aby skorzystać z dostępnej oferty powitalnej. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej wpłaty.

Jaki jest aktualny bonus powitalny w Bet365?

Obecna oferta powitalna Bet365 z pewnością nie powala na kolana, ale renomowany serwis z ponad 9 mln użytkowników nie musi już zabiegać o nowych klientów. Aktualny bonus powitalny w sekcji bukmacherskiej to premia powitalna 100% do £100.

Jakie metody płatności obsługuje Bet365?

Zakłady bukmacherskie Bet365 obsługują wszystkie, nowoczesne metody płatności: począwszy od błyskawicznych przelewów bankowych, poprzez płatność kartą, aż po portfele elektroniczne oraz płatności mobilne.

Zwiń