4 wyświetleń

Fortuna kod bonusowy promocyjny

Opublikowano 12 października 2020

Fortuna kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie Fortuna to renomowana marka funkcjonująca na polskim rynku od 1996 roku. To legalny bukmacher, który może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów sportowych, a także bardzo atrakcyjnym pakietem powitalnym dla nowych graczy. W naszym serwisie możesz znaleźć Fortuna kod promocyjny, który pozwoli Ci odebrać większy bonus powitalny na start. W tym miejscu przyjrzymy się bliżej pakietowi powitalnemu dla nowych graczy, a także opiszemy najważniejsze funkcje oferowane nam przez serwis bukmacherski Fortuna.

Najważniejsze informacje na temat bukmachera Fortuna

Serwis bukmacherski Fortuna działa na polskim rynku od 1996 roku, ale przez pierwszy okres działalności firma działała pod nazwą Profesjonał i oferowała zakłady wzajemne w punktach naziemnych. W roku 2012, Fortuna jako jeden z pierwszych bukmacherów otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych oraz przez Internet. Aktualnie, bukmacher legitymuje się licencją o numerze PS4.6831.22.2017. To bardzo rozbudowany serwis, w którym najbardziej wymagający gracze znajdą to, czego oczekują. Atrakcyjny kod promocyjny Fortuna pozwala natomiast zgarnąć ekskluzywny bonus powitalny na start.

Pakiet powitalny dostępny w serwisie Fortuna

Bonus powitalny dla nowych graczy składa się z trzech prezentów: premii powitalnej 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, zakładu bez ryzyka o wartości 210 PLN, a także bonusu bez depozytu o wartości 20 PLN. Bonus bez depozytu jest przyznawany w formie punktów lojalnościowych w programie Fortuna Klub Plus. Możemy je wymienić na darmowy zakład o wartości 20 złotych.

Zakład bez ryzyka można aktywować po dokonaniu pierwszej wpłaty w serwisie. Należy stworzyć kupon spełniający warunki promocji, co aktywuje bonus. Jeśli nasz pierwszy zakład okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci nam pieniądze, maksymalnie do kwoty 210 PLN. Co więcej, przy pierwszej wpłacie gracze mogą otrzymać główny prezent, czyli premię powitalną 100% do 200 PLN. W sumie, kod bonusowy Fortuna pozwala zgarnąć na start 2230 PLN.

Jak wykorzystać Fortuna kod promocyjny?

W naszym serwisie znajdziesz kod promocyjny Fortuna, a także link prowadzący do bukmachera. Aby otrzymać większy bonus powitalny, musisz koniecznie przejść do formularza rejestracyjnego z naszym linkiem. W innym razie otrzymasz jedynie standardowy bonus dostępny dla wszystkich klientów. A zatem, aby cieszyć się z większego bonusu, przejdź z naszym linkiem do serwisu Fortuny, wypełnij formularz rejestracyjny, zaakceptuj regulamin oraz wykorzystaj swój kod bonusowy. Po rejestracji otrzymasz punkty w programie lojalnościowym, które mogą zostać wymienione na darmowy zakład o wartości 20 PLN. Aby otrzymać premię powitalną oraz zakład bez ryzyka, wykonaj pierwszą wpłatę.

Jakie korzyści oferuje kod bonusowy Fortuna?

Z pomocą kodu promocyjnego Fortuna możesz zagwarantować sobie większy bonus powitalny na start. W standardowej ofercie gracze mogą otrzymać premię powitalną 100% do 2000 PLN, zakład bez ryzyka o wartości 210 PLN, a także bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. Jeśli zrealizujesz Fortuna kod bonusowy dostępne na naszej stronie, możesz otrzymać większy zakład bez ryzyka o wartości 210 PLN. Pamiętaj, że aby otrzymać większy bonus, musisz wykorzystać nasz link prowadzący do formularza rejestracyjnego w serwisie bukmacherskim Fortuna.

Bonus bez depozytu w serwisie Fortuna

Darmowy zakład o wartości 20 PLN nie znajduje się w tradycyjnej ofercie bonusu bez depozytu. Warto powiedzieć kilka słów o tym, jak należy skorzystać z tej promocji. To bardzo proste. Zarejestruj konto wykorzystując swój kod promocyjny Fortuna. Po zalogowaniu się na swoje konto otrzymasz punkty w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Ich liczba jest wystarczająca, aby odebrać darmowy zakład o wartości 20 PLN. Taka możliwość sprawia, że promocję kwalifikujemy jako bonus bez depozytu. Oczywiście możesz także zostawić punkty i poczekać, aż uzbierasz liczbę potrzebną do odebrania prezentu o większej wartości.

Promocje bukmacherskie dla stałych klientów Fortuny

Bukmacher może pochwalić się bardzo ciekawą ofertą promocyjną, w której każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Zacznijmy od możliwości postawienia zakładu bez konieczności płacenia 12-procentowego podatku od stawki. Podatek pokrywa za nas bukmacher. W tym celu należy postawić zakład z przynajmniej trzema zdarzeniami o kursie min. 1,30. Wówczas, gracze mogą liczyć na wygraną większą o 14%. W serwisie dostępny jest również program lojalnościowy Fortuna, w którym gracze mogą zbierać punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody w postaci darmowych zakładów oraz premii pieniężnych. Odrębne promocje są dostępne dla osób korzystających z punktów naziemnych. Bukmacher regularnie organizuje również Mistrzostwa Typerów, w których najlepsi uczestnicy mogą liczyć na cenne nagrody.

Legalne zakłady sportowe Fortuna – oferta bukmachera

Głównym obszarem usług są oczywiście zakłady przedmeczowe, w których możemy typować wyniki wydarzeń sportowych z kilkudziesięciu różnych dyscyplin, takich jak: piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka czy hokej. Zakłady możemy również typować w czasie rzeczywistym w sekcji live. Co szczególnie istotne, w sekcji Live możemy stawiać zakłady AKO z większą wygraną. W serwisie dostępne są również sporty wirtualne. W tym miejscu możemy obstawiać mecze rozgrywane pomiędzy wirtualnymi drużynami oraz zawodnikami. Z kolei strefa typera to chat, w którym gracze mogą dzielić się swoimi analizami oraz proponować lukratywne kupony.

Rejestracja i weryfikacja w serwisie Fortuna

Aby otrzymać atrakcyjny bonus powitalny, gracze muszą najpierw zarejestrować nowe konto. Pamiętaj o tym, aby przejść do formularza rejestracyjnego za pośrednictwem linku dostępnego na naszej stronie. Tylko w ten sposób odblokujesz atrakcyjny Fortuna kod bonusowy. W serwisie dostępna jest opcja szybkiej rejestracji, dzięki czemu, gracz zyskuje możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich bez konieczności weryfikacji. Konto tymczasowe powiada jednak pewne ograniczenia, a zatem, warto jak najszybciej zająć się wszelkimi formalnościami. W celu przejścia procesu weryfikacyjnego, należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Konto zostanie aktywowane w ciągu kilku godzin.

Metody płatności obsługiwane przez serwis Fortuna

Bukmacher oddaje do naszej dyspozycji szereg metod płatności, z pomocą których możemy dokonać szybkiej wpłaty na nasze konto. Serwis obsługuje szybkie przelewy bankowe obsługiwane przez PayU oraz Tpay, płatność kartą Visa lub Mastercard, a także wpłaty z portfela elektronicznego Skrill. Dostępne są również bardzo popularne płatności mobilne BLIK. Minimalna kwota depozytu wynosi 2 PLN. Środki są natychmiast księgowane na naszym koncie, dzięki czemu, od razu można rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich. Dużym plusem są również ekspresowo realizowane wypłaty. Transakcje w obrębie serwisu Fortuna są całkowicie darmowe.

Fortuna aplikacja mobilna

Zakłady bukmacherskie w serwisie Fortuna możemy obstawiać również za pośrednictwem wygodnej aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia iOS oraz Android. Aplikację można ściągnąć bezpośrednio z serwisu internetowego, a także z App Store w przypadku urządzeń iOS. Aplikacja posiada nowoczesny wygląd, jest prosta w obsłudze oraz daje nam dostęp do wszystkich funkcji serwisu internetowego. Co więcej, gracze korzystający z aplikacji mobilnej, często mogą liczyć na atrakcyjne promocje dostępne wyłącznie w tej formie obstawiania. Z pomocą apki możesz stawiać zakłady kiedy tylko zapragniesz.

Opinie klientów na temat serwisu Fortuna

Serwis bukmacherski Fortuna może pochwalić się bardzo pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Bukmacher ten słynie z atrakcyjnych promocji oraz jednego z lepszych bonusów powitalnych. Na pozytywne opinie zapracowała także wszechstronna oferta zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz zakładów na żywo. Na plus możemy ocenić profesjonalne podejście do klienta oraz bogaty wybór nowoczesnych metod płatności. W wielu rankingach najlepszych bukmacherów, Fortuna plasuje się na czołowych pozycjach.

Czy warto obstawiać zakłady w serwisie Fortuna?

Fortuna bez wątpienia zalicza się do czołówki najpopularniejszych oraz najlepiej znanych serwisów bukmacherskich na polskim rynku. Ogromnym plusem jest atrakcyjny pakiet powitalny, który pozwala graczom odebrać bonus 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, zakład bez ryzyka o wartości 210 PLN, a także darmowy zakład 20 PLN bez depozytu. W naszym serwisie znajdziesz kod promocyjny Fortuna oraz link prowadzący do formularza rejestracyjnego. Tylko w ten sposób możesz zapewnić sobie większy bonus. Fortuna posiada także rozbudowaną ofertę promocyjną dla aktywnych graczy, a także popularny program lojalnościowy Fortuna Klub Plus.

Fortuna kod bonusowy FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Fortuna to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, Fortuna zakłady bukmacherskie to legalna spółka, która działa zgodnie z licencją Ministra Finansów o numerze PS4.6831.22.2017. Bukmacher posiada zgodę na przyjmowanie zakładów online, a także w punktach naziemnych.

Jaki bonus powitalny oferuje Fortuna?

Pakiet powitalny w serwisie Fortuna składa się z trzech prezentów: Bonusu bez depozytu o wartości 20 PLN, premii powitalnej 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, a także zakładu bez ryzyka 210 PLN.

Jak wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Realizując kod bonusowy Fortuna dostępne na naszej stronie internetowej, możesz zapewnić sobie większy zakład bez ryzyka o wartości 210 PLN. W standardowej ofercie jest to 200 PLN.

Czy Fortuna posiada aplikację mobilną?

Tak, bukmacher posiada bardzo nowoczesną i wygodną w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia iOS oraz Android.

Jakie metody płatności obsługuje serwis?

Zakłady bukmacherskie Fortuna obsługują wszystkie nowoczesne metody płatności. Gracz może dokonać depozytu szybkim przelewem bankowym, płatnością kartą, płatnością mobilną, a także przelewem z portfela elektronicznego.

Zwiń