8 wyświetleń

Etoto kod bonusowy promocji

Opublikowano 7 października 2020

Etoto kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie Etoto to rozpoznawalna marka obecna na polskim rynku od 2010 roku. Przez wiele lat był to raczej niszowy bukmacher, ale jego pozycja znacznie wzrosła w ciągu ostatnich dwóch lat. Wszystko za sprawą ciekawych promocji oraz rewelacyjnego marketingu w social media. Warto zatem sprawdzić aktualny Etoto kod promocyjny i sprawdzić, jaki bonus powitalny można otrzymać w tym serwisie. W tym artykule powiemy więcej o pakiecie powitalnym dla nowych graczy, a także prześwietlimy pełną ofertę dostępną w serwisie.

Najważniejsze informacje o bukmacherze Etoto

Etoto zalicza się do grona pięciu, najstarszych bukmacherów w naszym kraju. Firma funkcjonuje na rynku od 2010 roku, a od roku 2014 legitymuje się licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów na legalne urządzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Licencja nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 obejmuje zarówno zakłady sportowe przez Internet, jak również w punktach stacjonarnych. Przez wiele lat, bukmacher posiadał niekorzystne miano „czerwonej latarni” na polskim rynku. Wszystko zmieniło się w 2018 roku, kiedy serwis przeszedł gruntowną przebudowę. Rozbudowano ofertę zakładów, wprowadzono ciekawe promocje i bonusy, a ponadto, zatrudniono cenionych dziennikarzy sportowych na czele z Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim w roli ambasadorów marki.

Co oferuje nowym klientom kod promocyjny Etoto?

Bonus powitalny w serwisie Etoto ulega częstym zmianom. Aktualnie, nowi gracze mogą liczyć na premię 200% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Ponadto, Etoto kod bonusowy nie jest konieczny, aby skorzystać z tej oferty. Wystarczy zarejestrować nowe konto i dokonać pierwszego depozytu. Warto jednak mieć na względzie, że od czasu do czasu bukmacher proponuje ekskluzywną ofertę na start, dzięki czemu, istnieje możliwość otrzymania dodatkowych środków. W takiej sytuacji, w naszym serwisie znajdziesz stosowny kod bonusowy Etoto. Jeśli już teraz chcesz sprawdzić ofertę tego bukmachera, skorzystaj ze standardowej oferty powitalnej.

Bonus powitalny 200% do 200 PLN

Bukmacher Etoto posiada jeden z najniższych bonusów powitalnych na legalnym rynku bukmacherskim. Plusem jest jednak wysokość premii względem wkładu własnego. Kod promocyjny Etoto pozwala zgarnąć bonus 200% do 200 PLN, co oznacza, że w przypadku wpłacenia 100 PLN, gracze mogą otrzymać premię w wysokości 200 PLN. Potrojenie pierwszego depozytu to rzadkość i w tej kwestii na pewno warto pochwalić bukmachera. Co więcej, w serwisie każdego dnia dostępne są atrakcyjne promocje, dzięki czemu, nie brakuje okazji do powiększenia swojego kapitału na zakłady.

Jak wykorzystać Etoto kod bonusowy?

Jak już mówiliśmy, na chwilę obecną, Etoto kod promocyjny nie jest potrzebny, aby otrzymać bonus powitalny dostępny w serwisie Etoto. Zarejestruj konto u bukmachera, przejdź proces weryfikacji, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie. Do Twojego konta automatycznie zostanie doliczona premia. Przy aktualnej promocji 200% do 200 PLN, aby skorzystać z pełnego potencjału tego pakietu, wpłać na swoje konto 100 PLN. Dzięki temu, Twój kapitał początkowy wyniesie 300 PLN na obstawianie pierwszych zakładów sportowych w serwisie Etoto.

Oferta zakładów bukmacherskich w Etoto

Serwis bukmacherski Etoto oddaje do dyspozycji klientów rozbudowany dział zakładów przedmeczowych na wydarzenia spośród kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Zakłady live pozwalają natomiast typować wyniki wydarzeń sportowych w czasie rzeczywistym. Od niedawna, bukmacher posiada również Sporty wirtualne, w których typujemy zmagania sterowane komputerowo. Bukmacher posiada większość udogodnień, których możemy oczekiwać od nowoczesnego serwisu. Wymienimy tu przede wszystkim opcję cashout, a także wygodne szukanie interesujących nas kursów.

Promocje bukmacherskie dla stałych klientów Etoto

Dużym plusem w aktualnej ofercie promocyjnej Etoto jest program lojalnościowy Etotomania, w którym gracze każdego dnia mogą liczyć na atrakcyjne prezenty i bonusy. Wystarczy wykonać zadanie na dany dzień, aby otrzymać darmowy zakład lub możliwość skorzystania z premii depozytowej. Jednocześnie, gracze w ramach programu lojalnościowego zbierają punkty, które następnie mogą wymienić na dodatkowe nagrody. Dzięki temu, w Etoto nie brakuje okazji do powiększenia dostępnego kapitału na grę. Trzeba uczciwie przyznać, że Etotomania to obecnie jeden z najciekawszych programów lojalnościowych wśród polskich bukmacherów.

Jak zarejestrować konto w Etoto?

Rejestracja w serwisie bukmacherskim Etoto jest bardzo szybka i zajmuje zaledwie kilka minut. Należy podać niezbędne dane osobowe oraz kontaktowe, a także ustawić login i hasło. Zaakceptuj regulamin oferty powitalnej, a następnie zweryfikuj swoje konto. W tym celu należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Twoje konto zostanie aktywowane w przeciągu kilku godzin. Aktualnie, Etoto kod promocyjny nie jest obowiązkowy przy rejestracji, aby cieszyć się z dostępu do oferty powitalnej. Wystarczy jedynie dokonać wpłaty na swoje konto, a środki zostaną automatycznie naliczone do salda całkowitego. W razie problemów, skorzystaj z live chatu, aby skontaktować się z działem supportu.

Etoto metody płatności w serwisie

Depozyt w serwisie Etoto możemy zrealizować za pośrednictwem nowoczesnych metod płatności. Najpopularniejsze są ekspresowe przelewy bankowe realizowane przez platformą Przelewy24. Gracze mogą również zrealizować płatność kartą Visa lub Mastercard. Dużym plusem jest obecność portfeli elektronicznych, takich jak Skrill oraz Neteller. Ostatnią metoda jest coraz popularniejsza płatność mobilna BLIK. Minimalna kwota depozytu to 1 PLN. Wypłaty są realizowane przelewem na konto bankowe. Bukmacher w ciągu 12h akceptuje realizację wypłaty. Pozostaje jedynie poczekać na zaksięgowanie jej na naszym koncie bankowym. Wpłaty i wypłaty są wolne od wszelkich prowizji.

Aplikacja mobilna Etoto

Coraz większa liczba użytkowników obstawia zakłady bukmacherskie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. W ten sposób możesz typować wyniki interesujących spotkań w dowolnym miejscu i czasie. Etoto mobile jest dostępna na urządzenia z oprogramowaniem iOS lub Android. Można ją pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera, wchodząc na nią przez przeglądarkę mobilną. Aplikacja mobilna Etoto oferuje graczom szereg udogodnień, np. logowanie się odciskiem palca. Ponadto, dostępne są tutaj promocje stworzone specjalnie z myślą u użytkownikach aplikacji mobilnej.

Opinie klientów na temat bukmachera Etoto

Bukmacher Etoto cieszy się obecnie bardzo pozytywnymi opiniami ze strony klientów i niewątpliwie należy do czołówki najbardziej rozpoznawalnych firm na polskim rynku. To zasługa nie tylko atrakcyjnych promocji oraz dobrej oferty, ale również marketingu opartego na social mediach. Warto chociażby wspomnieć program Etoto Quiz pod napięciem dostępny na Youtube. Bukmacher coraz wyżej plasuje się w rankingach najlepszych bukmacherów. Gracze bardzo pozytywnie oceniają jakość oferty zakładów sportowych, polecają nowoczesną aplikacje mobilną oraz ciepło opisują niedawno stworzony program lojalnościowy Etotomania.

Czy warto obstawiać zakłady w Etoto?

W ostatnich latach, zakłady bukmacherskie Etoto przeszły prawdziwą metamorfozę i oferują swoim klientom coraz lepsze warunki do typowania wydarzeń sportowych. Dostępny na tę chwilę kod promocyjny Etoto pozwala zgarnąć bonus powitalny 200% do 200 PLN. Premia jest dostępna dla wszystkich użytkowników, którzy zdecydują się założyć konto w serwisie. Na uwagę zasługuje również nowy program lojalnościowy, Etotomania, w którym gracze codziennie mogą odbierać bonusy depozytowe, a także zakłady bez ryzyka. W związku z tym, nie brakuje okazji, aby powiększyć kapitał dostępny na obstawianie interesujących zakładów bukmacherskich.

Etoto kod promocyjny FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Etoto to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, zakłady bukmacherskie Etoto to legalny bukmacher, który działa na podstawie licencji nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 wydanej przez Ministerstwo Finansów w 2014 roku. Licencja pozwala na urządzanie zakładów bukmacherskich przez Internet, a także w punktach stacjonarnych.

Jaki bonus powitalny oferuje bukmacher Etoto?

Aktualnie, zakłady bukmacherskie Etoto proponują swoim klientom bonus powitalny 100% do 200 PLN. Premia jest wypłacana po zrealizowaniu pierwszej wpłaty w serwisie.

Jak zrealizować Etoto kod bonusowy?

Na dzień dzisiejszy, Etoto kod promocyjny nie jest potrzebny, aby skorzystać z oferty powitalnej dostępnej w serwisie Etoto. Wystarczy zarejestrować konto i zrealizować pierwszy depozyt.

Czy Etoto posiada aplikację mobilną?

Tak, klienci firmy Etoto mogą obstawiać zakłady bukmacherskie także za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia iOS oraz Android.

Jakie metody płatności obsługuje Etoto?

Zakłady bukmacherskie Etoto udostępniają swoim klientom najważniejsze formy płatności, takie jak: szybkie przelewy bankowe, płatność kartą, przelewy z portfeli elektronicznych Skrill oraz Neteller, a także płatności mobilne BLIK.

Zwiń