Powrót do bloga

697 wyświetleń

ranking gier, nowe gry

3500 i ranking gier

Opublikowano 14 lipca 2020

Witajcie po kolejnej sporej przerwie. Od ostatniego razu w naszym serwisie pojawiło się kilka ciekawych nowości. Jeśli chodzi o same gry to wiadomo, że nie próżnujemy i praktycznie codziennie w serwisie pojawia się kilka bądź nawet kilkanaście nowych gier. 3500 to kolejny "milestone" w naszej kolekcji, ale możecie się spodziewać iż przed końcem tego pochmurnego lata pojawi się wiele kolejnych. W tym także od nowych studio gier, których nowe tytuły potrafią mile zaskakiwać.
Właśnie ze względu na ogromną ilość gier wprowadziliśmy do naszego serwisu zupełną nowość, czyli ranking gier. Dzięki temu możecie sobie sprawdzić w co grają inni i które gry cieszą się największą popularnością. Dla doświadczonych graczy nie powinno być zaskoczeniem, iż czołowe miejsca okupują takie klasyki jak Book of Ra, Sizzling Hot, Starburst Jackpot Bells czy Black Horse. Dzięki łatwej nawigacji będziecie mogli bez problemu sprawdzić także gry znajdujące się na dalszych pozycjach. Nasz ranking gier hazardowych aktualizowany jest raz w tygodniu, w każdy poniedziałek.
W najbliższym czasie możecie również spodziewać kilku nowych ciekawych promocji bonusowych od nowych kasyn online które pojawiły się w ostatnim czasie w internecie.

Z fartem!

Ostatnia aktualizacja: 21 lipca 2020

Zaloguj się, aby komentować

Więcej artykułów

921
promocje

3000 gier i rośnie..

Opublikowano 12 maja 2020

na blogu chwilowo nic się nie działo, ale jak sami widzicie nie śpimy, lecz cały czas pracujemy. Pracujemy nad tym aby na stronie było jak najwięcej gier oraz to co misie lubią najbardziej czyli promocji, najlepiej bez depozytu 🙂
Aktualnie przebiliśmy magiczną granicę 3 tysięcy gier – 3000! Czy jesteśmy..

nowe grykalambarekord
676
automaty naziemne

Gra na automatach w Londynie

Opublikowano 16 marca 2020

chcieliśmy się z wami podzielić wspomnieniem z pewnego wieczoru w londyńskim pubie zlokalizowanym we wschodniej części tego miasta. Rzecz działa się dokładnie na Ilford, gdzie pewnego wieczoru spotkaliśmy się ze znajomymi na kilka pint Guinessa 🙂

video
647
Nowe gry

Nie samym wirusem człowiek żyje, czyli co nowego w trawie piszczy..

Opublikowano 29 lutego 2020

W ostatnim czasie w telewizji i w internecie słyszy się głównie informacje o rozprzestrzeniającym się korona wirusie. Nasze zdanie w tym temacie świetnie podsumowuje poniższy obrazek..

nowościwirus
Zwiń