Powrót do bloga

717 wyświetleń

automaty naziemne

Gra na automatach w Londynie

Opublikowano 16 marca 2020

Witacjcie,
chcieliśmy się z wami podzielić wspomnieniem z pewnego wieczoru w londyńskim pubie zlokalizowanym we wschodniej części tego miasta. Rzecz działa się dokładnie na Ilford, gdzie pewnego wieczoru spotkaliśmy się ze znajomymi na kilka pint Guinessa :) Rachunek na koniec opowiewał na prawie 50 funtów więc postanowiliśmy spróbować swojego szczęścia na maszynie, która znajdowała się w tym pubie. Jak się sprawy potoczyły? Zobaczcie sami :)

Gry hazardowe na maszynach w Anglii

Aktualne prawo brytyjskie zezwala na grę w automaty hazardowe zarówno na tradycyjnych maszynach zlokalizowanych w kasynach naziemnych, salonach gier oraz pubach a także na grę w kasynach online. Maksymalna wygrana na maszynie znajdującej się w pubie wynosi obecnie 100 funtów.

Z fartem!
Tagi: video

Zaloguj się, aby komentować

Więcej artykułów

826
ranking gier, nowe gry

3500 i ranking gier

Opublikowano 14 lipca 2020

Witajcie po kolejnej sporej przerwie. Od ostatniego razu w naszym serwisie pojawiło się kilka ciekawych nowości. Jeśli chodzi o same gry to wiadomo, że nie próżnujemy i praktycznie codziennie w serwisie pojawia się kilka bądź nawet kilkanaście nowych gier. 3500 to aktualny stan, ale możecie się spodziewać iż przed upływem tego pochmurnego niestety lata pojawi się wiele nowych i kolejne magiczne granice zostaną przełamane.

1033
promocje

3000 gier i rośnie..

Opublikowano 12 maja 2020

na blogu chwilowo nic się nie działo, ale jak sami widzicie nie śpimy, lecz cały czas pracujemy. Pracujemy nad tym aby na stronie było jak najwięcej gier oraz to co misie lubią najbardziej czyli promocji, najlepiej bez depozytu 🙂
Aktualnie przebiliśmy magiczną granicę 3 tysięcy gier – 3000! Czy jesteśmy..

nowe grykalambarekord
671
Nowe gry

Nie samym wirusem człowiek żyje, czyli co nowego w trawie piszczy..

Opublikowano 29 lutego 2020

W ostatnim czasie w telewizji i w internecie słyszy się głównie informacje o rozprzestrzeniającym się korona wirusie. Nasze zdanie w tym temacie świetnie podsumowuje poniższy obrazek..

nowościwirus
Zwiń