Powrót do bloga

99 wyświetleń

automaty naziemne

Gra na automatach w Londynie

Opublikowano 16 marca 2020

Witacjcie,
chcieliśmy się z wami podzielić wspomnieniem z pewnego wieczoru w londyńskim pubie zlokalizowanym we wschodniej części tego miasta. Rzecz działa się dokładnie na Ilford, gdzie pewnego wieczoru spotkaliśmy się ze znajomymi na kilka pint Guinessa :) Rachunek na koniec opowiewał na prawie 50 funtów więc postanowiliśmy spróbować swojego szczęścia na maszynie, która znajdowała się w tym pubie. Jak się sprawy potoczyły? Zobaczcie sami :)

Gry hazardowe na maszynach w Anglii

Aktualne prawo brytyjskie zezwala na grę w automaty hazardowe zarówno na tradycyjnych maszynach zlokalizowanych w kasynach naziemnych, salonach gier oraz pubach a także na grę w kasynach online. Maksymalna wygrana na maszynie znajdującej się w pubie wynosi obecnie 100 funtów.

Z fartem!

Zaloguj się, aby komentować

Więcej artykułów

167
Nowe gry

Nie samym wirusem człowiek żyje, czyli co nowego w trawie piszczy..

Opublikowano 29 lutego 2020

W ostatnim czasie w telewizji i w internecie słyszy się głównie informacje o rozprzestrzeniającym się korona wirusie. Nasze zdanie w tym temacie świetnie podsumowuje poniższy obrazek..

nowościwirus
181
Premium

Dlaczego warto zarejestrować się na Darmowe Kasyno?

Opublikowano 28 stycznia 2020

Witajcie,

jak zapewne niektórzy z Was już zauważyli nasz serwis oferuje darmową i szybką rejestrację. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu w naszym serwisie są dostępne dodatkowe funkcjonalności:

199
nowości

Nowości w naszym kasynie

Opublikowano 26 stycznia 2020

Witajcie,

w ciągu ostatniego tygodnia na stronie pojawiło się wiele nowości. Poniżej ich krótkie podsumowanie.

Producenci gier hazardowych

Najważniejszą z nich jest dział poświęcony producentom gier hazardowych Znajdziecie tam informacje na temat poszczególnych producentów gier. Jeśli do gustu przypadły wam gry wyprodukowane przez jakieś konkretne studio to ten dział jest idealny aby zapoznać się z jego wszystkimi grami.

nowe grybally wulffainsworthProducenci gier
Zwiń