Liga Angielska – hit Liverpool vs. Manchester United – gdzie zagrac ?

W dniu 17.10.2016 odbędzie się hit ligi Angielskiej o godzinie 21:00 naszego czasu! Liverpool ugości Manchester United, który będzie miał za zadanie zwyciężyć to ciężkie spotkanie.

W dzisiejszy poniedziałek przed telewizorami i trybunami usiada kibice, którzy będą mogli obserwować elektryzujące spotkanie dwóch niezmiernie charyzmatycznych trenerow. Mowa tu o nikim innym jak trenerze Kloppie i Mourinhio, jacy są trenerskimi gwiazdami w lidze Angielskiej!

Magnetyzm obu trenerów na pewno spowoduje, iż oglądanie tego meczu pozostanie czystą frajdą. Możemy spodziewać się ofensywnego spotkania z obu stron, a także duzej ilosci świetnych akcji, które na pewno zobaczymy tego wieczoru na boisku.

Gdzie będzie można obstawić zakłady sportowe na to spotkanie ? Jednym z najistotniejszych serwisów, który posiada ranking bukmacherów do tegoż spotkania jest bez kwestionowania EnergyBet, jaki dał niezwykle duży kurs na to spotkanie. Mecz będzie można również śledzić u tego bukmachera on-line, co jeszcze bardziej sprawia, że będzie ono dla nas o wiele bardziej elektryzujące.

Jaka ekipa ma szanse na wygrane ? Zdecydowanie nie ma tu faworyta, gdyż każda z drużyn jest bardzo dobrze przygotowana, posiada bardzo dobrą ławkę rezerwowych, a także wydaje się nadzwyczaj skoncentrowana na załatwieniu dodatkowych 3 punktów. Spotkanie będzie można oglądać na Canal + Sport o godzinie 21.

1 z kolejncyh, bardzo prawdopodobnych scenariuszy, jest próba grania overów na rzuty rożne. Zarówno 1-a jak i druga ekipa będzie nacierać na bramki przeciwników, czego efektem będą bez kwestionowania cornery, które będą trafiać się zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

Ciekawym zakresem są również kartki. Over na żółte kartki to także intrygujący pomysł, albowiem spotkanie bedzie na pewno obfitować w niezmiernie potężną i zdecydowaną, nieraz brutalną grę zawodników.

Co by nie stało się, dzisiejszego wieczoru czeka nas świetlane spotkanie!

Strona przeznaczona dla rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadaja licencje UK Gambling Commission oraz MGA