Just Jewels Deluxe

 

Doładuj konto / Zagraj w pełną wersję
Podoba się gra? Wybraliśmy dla ciebie też inne.

Zasady gry Just Jewels Deluxe

Just Jewels Deluxe, to gra wyjątkowa z kilku powodów. Przede wszystkim jednak, większość graczy slot przyciąga z powodu dużych szans na wygraną. Dodatkowo, bonusy, jakie możemy wykorzystać są również niezwykle korzystną propozycją, ponieważ dzięki nim mamy szansę zdobyć dodatkowe, cenne punkty.

Zasady gry są takie, jak w innych Automatach, czyli, aby piąć się w grze coraz wyżej, po każdym obrocie walców, muszą się na nich pojawiać linie złożone z takich samych symboli. Jednak w Just Jewels Deluxe, linie wygrywające nie muszą się pojawiać kolejno, od lewej, do prawej strony, co jest bardzo dużym plusem, ponieważ zdobywanie punktów przyjdzie nam po prostu łatwiej, niż w innych grach. Dodatkową atrakcją w grze, jest runda Gamble, dzięki której, w jednej chwili możesz pomnożyć swoją dotychczasową wygraną.

Jak to zrobić?
Należy odpowiednio zgadnąć kolor zakrytej karty z talii, do wyboru mamy czarny i czerwony kolor, zatem teoretycznie 50% szans na wygraną. Propozycja uczestnictwa w rundzie gamble, pojawia się po każdym zwycięskim spinie, nie jest to jednak opcja obowiązkowa, jeśli nie chcemy, nie musimy z niej korzystać. Korzystanie z Just Jewels Deluxe jest bardzo wygodne, ponieważ gra nie potrzebuje instalacji, można ja uruchomić w dowolnej porze w ciągu doby, dodatkowo, gra na pieniądze nie jest obowiązkowa. Pełna swoboda to z pewnością duży komfort dla użytkowników, którzy takie właśnie cechy cenią sobie najbardziej. Wybierz proponowany przez nas slot, jeśli zależy Ci na satysfakcjonującej zabawie.
Komentarze:IzaBELL

Najlepsza :)
Monika

+++
Piotr

Cześć, bardzo mi się podoba ta gra
Zarejestruj się żeby móc dodawać komentarze
Strona przeznaczona dla rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadaja licencje UK Gambling Commission oraz MGA