Pharaoh’s tomb

Dostawca: GreenTube by Novomatic.

Ilość kredytów: 500

Ilość linii: 10

Stawka: 0.04 do 10 za linię, czyli 0.40 do 100 za zakręcenie.

 

Faraon’s Tomb, czyli Grobowiec Faraona to automat slotowy wideo, gdzie jest 5 bębnów i 20 linii wygrywających. Stawki na automacie od 40p do 100 funtów, ma starożytne egipskie motywy, w których poszukujesz grobu potężnego faraona. Gra zawiera wiele elementów mistycznych takich jak „Zielony Skarabeusz” czy „Złoty Ankh”.

W trybie podstawowym gry najważniejszy jest „dziki symbol” Faraona, który może zastąpić każdy symbol w celu uzupełnienia zwycięskiej linii, z wyjątkiem jednego symbolu – Rozproszenia”(Scatter symbol). Może to znacząco zwiększyć Twoje wygrane. Jednak najlepszym strzałem jest Grób Faraona, czyli seria darmowych spinów.

Uruchamia się ona wtedy gdy na bębnach ukażą się 3 „symbole rozproszenia” Grobowca Faraona – daje to nam aż 12 darmowych spinów. Zwróć uwagę na dziki symbol Faraona na bębnie, który zamienia się w sarkofag i daje najcenniejsze symbole ekranu w grze (ptak, skrzydła, wąż, skarabeusz, woda i Ankh).

Symbole warte najmniej są usuwane z bębnów i zastępowane przez kolejne najwyższe – dzieje się tak za każdym razem, gdy na bębnach pojawi się Dziki Symbol. Dodatkowo możesz wygrać dodatkowe darmowe obroty (4 dodatkowe). Zdarza się to albo przez uzyskanie 3 „Symboli rozproszonych” albo funkcji „Dzikiego Symbolu”.

 

Gdzie zagrać?BonusCompatible Devices 
energy.png20 PLN ODBIERZ BONUS
bitstarz.png20 PLN ODBIERZ BONUS
betsafe.png10 SPINÓWODBIERZ BONUS
betchan.png10 SPINÓW ODBIERZ BONUS