Golden Sevens

 

Doładuj konto / Zagraj w pełną wersję
Podoba się gra? Wybraliśmy dla ciebie też inne.

Zasady gry Golden Sevens

Graj w slot Golden Sevens jak długo zechcesz, a do tego całkowicie za darmo! Jeśli szukasz inspirującej i przynoszącej korzyści rozrywki, ten świetny slot jest idealną propozycją dla Ciebie! Zapytaj znajomych, czy korzystają z gier na Automat online, a na pewno znajdzie się jakiś fan takiej właśnie zabawy, ponieważ maszyny stają się coraz popularniejsze na rynku.

Zapewne zastanawiasz się, na czym polega cały fenomen gier slotowych? Otóż wirtualne maszyny zapewniają graczom świetną, wciągającą rozrywkę, która do tego nie nudzi się i stale zapewnia dreszczyk emocji, a to dzięki zakładom, które są chętnie wybierane właśnie przez graczy. Gra na zakład pozwala na zawalczenie o pomnożenie swojej gotówki. Takim sposobem inwestując nawet dwadzieścia złotych, możesz zgarnąć nawet kilkanaście razy więcej, a wygrana suma trafi bez problemu na Twoje konto bankowe.

Jak grać?
Automat składa się z pięciu walców, na których umieszczone są obrazki, przedstawiające różne, kolorowe symbole, w wypadku naszej gry są to akurat przeważnie owoce. Aby zdobyć dodatkowe punkty w rundzie, ikony te, po zakręceniu bębnów, muszą utworzyć odpowiednią kombinację, a mianowicie na ekranie musi nam powstać linia złożona z takich samych symboli, mogą to być na przykład wiśnie, ale także każdy inny znak, ważne aby było ich przynajmniej trzy, ułożone bezpośrednio obok siebie. Golden Sevens to gra nie bez powodu tak bardzo popularna, wypróbuj ją jak najszybciej, a jesteśmy pewni, że nie pożałujesz tej decyzji.
Komentarze:Szymon

Mogę dwa razy doładować konto?
MichałT

Tak, tylko że musisz poczekać 5 min.
Zarejestruj się żeby móc dodawać komentarze
Strona przeznaczona dla rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadaja licencje UK Gambling Commission oraz MGA