Columbus Deluxe


Zasady gry Columbus Deluxe

Jeśli zatem nie boisz się podjąć wyzwania, jakie czeka na Ciebie, jeśli wybierzesz Columbus Deluxe, wiedz, że podjąłeś bardzo dobrą decyzję. Wielogodzinna zabawa, która może Ci umożliwić wspięcie się na szczyt i poznanie swoich możliwości, przyniesie się wiele satysfakcji i zadowolenia. Firma Novomatic naprawdę sie popisała, wydając na świat prawdziwą perełkę.

Zastanawiasz sięm jaki grać? Aby korzystać z naszego Columbusa, nie musisz przechodzić żmudnego procesu instalacji, albowiem, wystarczy, że włączysz slot w swojej pzeglądarce Internetowej. To proste! Włączasz i wyłączasz, kiedy chcesz, za pomocą jednego kliknięcia. Aby zagrać na zakład pieniężny, najpierw musisz zrobić przelew na wybraną przez Ciebie kwotę. Po uruchomieniu gry, możesz cały czas kontrolować postawioną stawkę. Za pomocą przycisków ''+'' i ''-'', wybierasz dokładnie taką sumę, jaką chcesz przeznaczyć na zakład. Każde uruchomienie bębnów wiąże się z uprzednim naciśnięciem przycisku ''Start''. Szybko obracające walce kolejno się zatrzymują, a wygrywające kombinacje ukladają sie po kolei od lewej do prawe strony.

Obserwuj, czy obrót przyniósł Ci pożądane szczęście! Jeśli tak się nie stało, może kolejny ruch odmieni Twój los? Columbus Deluxe to podobnie jak inne sloty, gra losowa, więc tylko na dobrą passę możesz tu liczyć. Grunt to odpowiednie nastawienie. Uda się? Na pewno, my w to wierzymy! Poczekaj, a już niedługo na pewno będziesz mógł się pochwalić niezłą sumą w swoim portfelu!