Book Of Ra


Zasady gry Book Of Ra

Starożytne ruiny, podziemne tunele i olbrzymie piramidy. Takie atrakcje spotkasz w slocie Book of Ra Deluxe, który może stać się Twoją przepustką do wspaniałej i owocnej przygody. Czeka na Ciebie wiele wyzwań, jeśli jednak nie boisz się stawić im czoła, możesz zyskać w nagrodę naprawdę duże pieniądze!

Wszystko przed Tobą, nie musisz włożyć najmniejszego wysiłku, aby rozpocząć grę! Wystarczą Twoje szczere chęci i zaangażowanie, oraz wiara w swój sukces. Mimo że Book of Ra Deluxe, to gra na Automat, nie musisz wychodzić z domu, ponieważ rozgrywka odbywa się online, na wirtualnym Automacie! Pomyśl ile czasu i energii możesz oszczędzić, grając w zaciszu własnego mieszkania, o dowolnej porze. Możesz grać rano, wieczorem, czy w nocy...nie ma to najmniejszego znaczenia, ponieważ wirtualne maszyny działają non stop. Gra jest bardzo prosta w użyciu , więc na pewno szybko zrozumiesz o co chodzi. W Book of Ra Deluxe, celem rozgrywki, jak zresztą w każdym innym Automacie, jest układanie prawidłowych kombinacji na bębnach, dzięki czemu zbieramy dodatkowe punkty.

Wystarczy że w jednej linii bezpośrednio obok siebie znajdą się przynajmniej trzy takie same ikony. Każdy z symboli jest inaczej punktowany, a poszczególne ich znaczenie i punktację znajdziesz na maszynie pod przyciskiem ''Wygrane''.
Uruchomienie slotu, wiąże się najpierw z określeniem wysokości stawki, jaką postawisz, jeśli decydujesz się grać na realne zakłady, w których będziesz miał szansę zgarnąć gotówkę.